ŚRODOWISKOWA PŁYWALNIA EDUKACYJNA

Zobacz więcej


Mistrzostwa

MISTRZOSTWA LESZNA I POWIATU LESZCZYŃSKIEGO W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM I SNOWBOARDZIE 

 

LISTY STARTOWE

Harmonogram zawodów:

23.02.2019r. (sobota) Zieleniec

8.45 – otwarcie biura zawodów Vital &SPA Resort Szarotka – w biurze rozdawane będą numery startowe, karnety (kaucja 10zł), bony na posiłek (opcjonalnie).

10.00 - rozpoczęcie zawodów na stoku W5

Kolejność: dzieci, snowboardziści, dorośli.

Jeden przejazd, w drugim przejeździe 15 najlepszych narciarzy

Kategorie:

< 2013 chłopcy

2012-2008 dziewczęta i chłopcy

2007-2004 dziewczęta i chłopcy

2003-2000 dziewczęta i chłopcy

snowboard – kobiety i mężczyźni

30+ kobiet i mężczyzn

40+ kobiet i mężczyzn

50+ mężczyzn

ok.13.00 – 15 TOP NARCIARZY – bez podziału na kategorie

30 min. po przejeździe ostatniego zawodnika drugiego przejazdu zakończenie zawodów, rozdanie nagród,


REGULAMIN

XVIII MISTRZOSTW LESZNA I POWIATU LESZCZYŃSKIEGO W NARCIRSTWIE ALPEJSKIM I SNOWBOARDZIE

 1. CZAS I MIEJSCE: 23.02.2019. godz. 10.00. Zieleniec (Kotlina Kłodzka)
 2. ORGANIZATORZY: MOS LESZNO, PREZYDENT MIASTA LESZNA, STAROSTA POWIATU LESZCZYŃSKIEGO, RADIO ELKA.
 3. CEL IMPREZY: popularyzacja sportu narciarskiego, integracja środowiska narciarskiego.
 4. WARUNKI UCZESTNICTWA: w zawodach może brać udział każdy kto spełnia poniższe warunki
  - posiada stałe zameldowanie na terenie Leszna lub powiatu leszczyńskiego
  - uczy się lub pracuje na terenie Leszna lub powiatu leszczyńskiego
  - dokonał wpłaty wpisowego w wysokości 45 zł od osoby. Pakiet startowy stanowi (ubezpieczenie, medal okolicznościowy oraz karnet punktowy - 30pkt).
 5. ZGŁOSZENIA - przyjmowane będą wraz z wpłatą wpisowego do wyczerpania miejsc.
  w siedzibie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Lesznie, Al. Jana Pawła II 10 (kasa Środowiskowej Pływalni Edukacyjnej w Lesznie) do dnia 17 lutego w godzinach 7.00-21.00
  lub elektronicznie na stronie www.mos-leszno.pl wraz z wpłatą każdy uczestnik musi wypełnić tzw. kartę zgłoszenia zawodnika. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszenia.
 1. PODZIAŁ NA KATEGORIE WIEKOWE - osobne dla kobiet i mężczyzn. Kategorie wiekowe ustalone będą po zamknięciu zgłoszeń i uzależnione od ilości osób zgłoszonych w poszczególnych grupach wiekowych. Poza kategoriami wiekowymi będą:
  Kategoria RODZINNA (suma trzech przejazdów - rodzice + dziecko), dziecko rocznik 2001 i młodsze.
  Kategoria SNOWBOARD - bez podziału na grupy wiekowe.
  KATEGORIA NAJLEPSZY WŚRÓD NAJLEPSZYCH. 15 narciarzy  z najlepszymi czasami (bez względu na płeć i wiek) będzie startowało w dodatkowym przejeździe. Zwycięzcy będą wyłonieni na podstawie sumy czasów z dwóch przejazdów.
 2. SPOSÓB I ZASADY PRZEPROWADZENIA ZAWODÓW - slalom gigant 20-25 bramek, jeden przejazd (wyjątek kategoria dla najlepszych). O zajętym miejscu w określonej kategorii decyduje najlepszy czas. Prawidłowy przejazd to pokonanie trasy slalomu pomiędzy wszystkimi ustawionymi na stoku bramkami (ominięcie choćby jednej bramki, powoduje dyskwalifikację). O prawidłowości przejazdu decyduje sędzia główny. Zawodnik nie ma możliwości wykonania próbnego lub poprawkowego przejazdu. Uzyskany wynik będzie zaliczany do określonej regulaminem kategorii.
 3. NAGRODY - dla pierwszych 3 zawodników w poszczególnych kategoriach przewidziane są medale i puchary.
 4. POSTANOWIENIA KOŃCOWE. W przypadku nie spełnienia przez uczestnika zawodów wymogów regulaminu dotyczących udziału w mistrzostwach, organizator zastrzega sobie prawo dyskwalifikacji zawodnika bez możliwości zwrotu wpisowego. W przypadku nie rozegrania zawodów z powodów nie zależnych od organizatora, wpisowe zostanie zwrócone po potrąceniu 10% kosztów manipulacyjnych. Wszystkie sprawy sporne nie ujęte w regulaminie rozstrzygać będzie organizator

Wpłaty można dokonywać na konto:

KU AZS PWSZ Lesznie, ul. Mickiewicza 5, 64-100 Leszno
NR KONTA : 05203000451110000001317760

z dopiskiem: MISTRZOSTWA - "imię i nazwisko osoby zgłaszanej do zawodów"

lub

w kasie Środowiskowej Pływalni Edukacyjnej w Lesznie, Aleje Jana Pawła II 10.

Obowiązek Informacyjny

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679
z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy
:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Lesznie, Al. Jana Pawła II 10, kod pocztowy: 64-100, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 65-520-91-77.
 • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 1 lit. a), czyli zgody osoby której dane dotyczą.
 • Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy i podmioty na podstawie przepisów prawa lub umów powierzenia przetwarzania danych osobowych.
 • Dane osobowe w formie materiału marketingowego zostaną opublikowane na stronie podmiotowej Facebook oraz na stronie internetowej Administratora danych.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania realizowanych zadań.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu także prawo do usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, jednakże wiąże się ono z możliwością usunięcia uczestnika z listy zawodników lub obciążenia dodatkowymi kosztami w przypadku ponownej obróbki publikowanego materiału wideo.
 • Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO.
 • Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państw trzecich.

Wspierają nas

Współpraca

Patronat medialny