Nauka pływania klas IV

Harmonogram zajęć

Szkółki pływackie klas I-III i V

Klasa pierwsza

Grupa I A        poniedziałek 17.10      czwartek 16.20         Prowadzący: Jacek Szymyślik

Grupa I B        wtorek 17.10               czwartek 17.10         Prowadząca: Martyna Zielińska

Grupa I C        środa 17.10                piątek 16.20             Prowadząca: Martyna Zielińska

Grupa I D        poniedziałek 17.10      wtorek 16.20            Prowadząca: Martyna Zielińska

Klasa druga

Grupa II E      środa 16.20                 czwartek 16.20         Prowadząca: Martyna Zielińska

Grupa II F      wtorek 17.10                czwartek 16.20         Prowadzący: Marek Janowski

Grupa II G     wtorek 17.10                                                Prowadzący: Marek Grelewicz

Grupa II H     środa 17.10                  piątek 17.10             Prowadzący: Marek Janowski

Klasa trzecia

Grupa III J    poniedziałek 17.10         środa 17.10             Prowadzący: Marek Grelewicz

Klasa piąta

Grupa V K    wtorek 16.20                                               Prowadzący: Marek Grelewicz

Grupa V L     środa 16.20 i czwartek 17.10                       Prowadzący: Marek Janowski

 

Opłata miesięczna (stała) za zajęcia dwa razy w tygodzniu to 40zł, za raz w tygodniu 20zł. Płatne w kasie pływalni w pierwszym w dniu zajęć nowego miesiąca.

 

Zajecia sportowo-rekreacyjne:

ZS nr 2          środa 14.15-15.45                             Prowadząca: Agata Sadowska

SP 9             poniedziałek 15.35-17.05                   Prowadzący: Marek Janowski     

SP 9             piątek 15.40-16.25                            Prowadzący: Marek Janowski  

SP 1             poniedziałek 12.50-14.20                   Prowadząca: Martyna Zielińska

SP 1             piatek 13.40-15.10                            Prowadząca: Martyna Zielińska

SP 2             poniedziałek 11.45-12.30                   Prowadząca: Martyna Zielińska

SP 2             piątek 7.00-7.45                               Prowadząca: Martyna Zielińska

SP 3             poniedziałek 14.30-16.00                  Prowadząca: Martyna Zielińska

SP 3             piątek 12.00-13.30                           Prowadząca: Martyna Zielińska

 

Wspierają nas

Współpraca

Patronat medialny